Prohlížeč webového obsahu

Pro lékaře


Pacienti se stomií, inkontinencí a diabetem potřebují nadstandardní péči a poradenství. Rozhodli jsme se proto pomoci vám s péčí o ně a nabízíme vám komplexní řešení od zpracování poukazu na pomůcky až k informacím o námi provedených domácích návštěvách pacientů.

 

Naše služby v oblasti inkontinence a stomie pro lékaře: 

  • pacientům dovezeme veškeré pomůcky přímo k nim domů do druhého dne od obdržení poukazu
  • edukační sestry pacientům zajistí odbornou péči a poradenství a poskytnou vám informace o stavu vašich pacientů
  • veškeré služby pro vás i pacienty poskytujeme ZDARMA
  • odborné edukační sestry jsou pro pacienty dostupné 24 hodin denně
  • sestry vám podají zpětnou vazbu o edukaci a průběhu návštěvy pacienta
  • pomůžeme vám s kontrolou preskripcí a úhradových limitů (regulace pomůcek)

 

Odborné edukační sestry

Naše sestry přesně vědí, co pacienti potřebují, jsou proto na telefonu k dispozici prakticky kdykoliv. Po telefonické domluvě pacienty navštěvují a řeší s nimi jejich náhlé komplikace. Návštěvy sester probíhají v pacientově domácím prostředí, díky kterému se pacient cítí komfortněji a jeho vztah se sestrou nabývá na důvěře.

Nezapomínáme ani na poskytování doplňkových služeb. Pacientům vysvětlíme zásady hygieny, bez ohledu na výrobce jim vybereme vhodné pomůcky pro péči o pokožku, čímž zajistíme prevenci komplikací, kožních problémů, a v neposlední řadě jim zajistíme vzorky pomůcek na vyzkoušení. Sestry jsou rovněž k dispozici pro edukaci osob pečujících.

Pro každého lékaře jsou informace velmi důležité. Proto vás naše sestry podrobně seznámí s průběhem své návštěvy u pacienta. Nemusíte se tedy bát, že by vám pacient v ordinaci zapomněl něco důležitého sdělit.

 

Ušetříme váš čas a zároveň budete mít ještě spokojenější pacienty!


Complementary Content
${loading}