Prohlížeč webového obsahu

Pro pacienty


Máte stomii, inkontinenci či diabetes krátce a nevíte, jak s předepsanými pomůckami pracovat? Nevyhovuje vám vaše současná pomůcka a nevíte, jak vybrat novou? Potřebujete poradit s dodržováním hygienických postupů při ošetřování? Bojíte se, že váš život už nikdy nebude „normální“? Potřebujete konzultaci či pomoc? Poradíme vám a pomůžeme vše zvládnout, s námi budete žít plnohodnotný život.

Plníme vaše potřeby

  • jednoduché objednání pomůcek

Poukaz na předepsané zdravotnické pomůcky stačí zcela ZDARMA odeslat* pomocí námi předplacené obálky, která je pro vás k dispozici v čekárnách vybraných ordinací lékařů po celé České republice, na adresu:

 

ZdravíDomů s.r.o., Hlubočepská 1190/38d, Hlubočepy, 150 00 Praha 5

 

Společně s poukazem nám pošlete také své kontaktní údaje (adresu pro doručení zásilky, zejména liší-li se od adresy uvedené na poukazu, telefonní číslo), abychom vás mohli o dodání zásilky informovat. Vaši objednávku vyřídíme nejpozději do 2 dnů od obdržení vašeho poukazu.

 

  • dovoz pomůcek až k vám do bytu či domu
  • edukativní návštěva odborné sestry u vás doma
  • výběr vhodné pomůcky, příslušenství a kosmetiky
  • dostupnost služby našich sester na telefonu 24 hodin denně

Neodkládejte to a kontaktujte nás

Kontaktuje jednu z našich sester, jsou tu pro vás. Odborné sestry přijedou až k vám domů a na telefonu pro vás jsou 24 hodin denně. Sestra vám poradí, ošetří vás a zajistí vzorky různých druhů pomůcek pro vyzkoušení a výběr té nejlepší právě pro vás. Nezapomene ani na edukaci a rady pro všechny rodinné příslušníky.

Stomické a inkontinenční pomůcky vám dovezeme až k vám domů, a to zcela diskrétně zabalené. Jak to funguje? Prostřednictvím naší předplacené obálky s předtištěnou adresou nám můžete bezplatně poslat svůj poukaz. Zaslání funguje jako objednávka, a tak vám do 2 pracovních dnů od doručení poukazu dovezeme předepsané pomůcky přímo k vám domů. Vše diskrétně zabalíme a před doručením vás budeme informovat o termínu a času předání.

 

*Odesláním poukazu na zdravotnický prostředek v obálce na adresu ZdravíDomů s.r.o., Hlubočepská 1190/38d, Hlubočepy, 150 00 Praha 5 bere majitel poukazu na vědomí, že společnost ZdravíDomů s.r.o. bude zpracovávat osobní údaje obsažené v zásilce v míře nezbytné k zajištění nabízené služby (doručení objednaného zboží na adresu ZdravíDomů). Přijetím poukazu dochází k závazné objednávce zdravotnického prostředku.


Complementary Content
${loading}