Prohlížeč webového obsahu

O nás


Naše společnost se specializuje na distribuci, rozvoz a dodání zdravotnických pomůcek pacientům do jejich domovů po celé České republice a garantuje vysokou úroveň poskytovaných doplňkových služeb.

Zajišťujeme pomoc a služby pacientům, kteří potřebují inkontinenční, stomické pomůcky a pomůcky pro diabetiky. A protože se poskytnutí kvalitních služeb neobejde bez lékařů ve zdravotnických zařízeních, úzce a intenzivně s nimi spolupracujeme a zajišťujeme jim odbornou i technickou podporu při zpracování poukazů na zdravotní pomůcky.

Veškeré služby pacientům i lékařům poskytujeme ZDARMA

Díky těmto službám zajišťujeme společně s lékaři naplnění potřeb diabetiků, stomických a inkontinenčních pacientů. Nabízíme péči a poradenství našich odborných zdravotních sester přímo v domácnostech pacientů. Dále zajišťujeme co možná nejrychlejší doručení* zdravotnických pomůcek a zdravotnického materiálu.

Exkluzivně spolupracujeme se společností Alliance Healthcare, která je předním distributorem léčiv a zdravotnického materiálu do lékáren a nemocnic v České republice.

Z důvodu přetížení kapacity lékárny může být opožděno doručení pomůcek pacientům. Za vzniklé komplikace se velice omlouváme.

*Bezplatné doručení se týká zásilek v hodnotě nad 800 Kč.

Complementary Content
${loading}